Z prewencją na ty. 9.12.2014

Z prewencją na ty. 9.12.2014
image_pdfimage_print

W dniu 9 grudnia 2014 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Skoroszowicach odbyła się XII edycja turnieju prewencyjnego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej p.n. „Z Prewencją na TY”.

Inicjatorem i od wielu lat organizatorem konkursu jest Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie przy współudziale Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Strzelinie oraz Oddziału Wrocławskiego SEP.

Turniej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z placówek oświatowych i leczniczych stopnia podstawowego, gimnazjalnego oraz przysposabiającego do zawodu.

W trakcie turnieju przeprowadzone zostały konkursy: plastyczny, wiedzy o Policji, prewencji, bezpiecznego postępowania z prądem oraz zasadami epidemiologicznymi.

Oddział Wrocławski SEP, który jest współorganizatorem i sponsorem nagród, reprezentował Sekretarz Zarządu Jan Rudy. Przeprowadził on konkurs wiedzy z zakresu bezpiecznego postępowania z prądem elektrycznym a następnie wręczył nagrody ufundowane przez Oddział Wrocławski SEP dla czteroosobowej drużyny uczestniczącej w turnieju.

Nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy otrzymały wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju.

Tradycyjnie, imprezę zaszczycił swą obecnością „ KOMISARZ LEW”. Impreza przysporzyła wiele radości młodzieży w niej uczestniczącej.

                                                                                                   (-)  Jan Rudy

Sekretarz Zarządu Oddziału Wrocławskiego SEP