W dniu 15.06.2020 Zarząd Oddziału Wrocławskiego SEP spotkał się z JUBILATAMI, zasłużonymi działaczami Oddziału, którzy w bieżącym roku ukończyli 90, 85, i 80 lat.
– 90 lat ukoÅ„czyÅ‚ kol. Jerzy Chorąży
– 85 lat ukoÅ„czyli koledzy Andrzej Wiszniewski, Zbigniew LubczyÅ„ski i WacÅ‚aw BagiÅ„ski
– 80 lat ukoÅ„czyÅ‚ kol. Jan Rudy.
Ponadto w bieżącym roku kol. Barbara Kazubek skończyła 45 lat pracy w Oddziale Wrocławskim SEP.
Prezes Oddziału Andrzej Hachoł w imieniu Zarządu Oddziału złożył Jubilatom życzenia, wręczył listy gratulacyjne oraz wiązanki kwiatów.
Sporządziła
Edyta Zahajkiewicz





