Spotkanie Członków SEP Koła nr 7 z okazji Jubileuszu 60-lecia istnienia

Spotkanie Członków SEP Koła nr 7 z okazji Jubileuszu 60-lecia istnienia
image_pdfimage_print

W dniu 19.04.2018r. w restauracji „Polskie Smaki” budynku NOT, odbyło się spotkanie Członków Koła nr 7 oraz zaproszonych gości: Prezesa Oddziału Wrocławskiego SEP Andrzeja Hachoła, Sekretarza Oddziału Wrocławskiego Jana Rudego, oraz Kolegi Zbigniewa Lubczyńskiego i Kolegi Tadeusza Olichwera.

Z ogromną radością i satysfakcją przywitał wszystkich obecnych Prezes Koła nr 7 Kolega Stanisław Jednoróg, który w swoim wystąpieniu powiedział między innymi: „Właśnie przed czterema dniami minęła 60 – rocznica powołania naszego Koła a czas rozmaicie poczyna sobie z ludźmi, na każdym z nas odciska znamię swojego upływu i tym większa wydaje się nasza radość, że możemy wśród nas w sposób szczególny przywitać tych którzy przed 60 laty dokładnie 15 kwietnia 1958 roku byli jego założycielami. Pozwólcie Państwo, że wymienię ich z imienia i nazwiska: Kolega Marian Bojczuk, Kolega Jan Lewczyk, Kolega Jerzy Machowczyk, Kolega Tadeusz Orłowski.

Spoglądając na minione 60 lat możemy być dumni, że nasze Koło przetrwało różne koleje dziejów, których byliśmy świadkami. Początkowo każdy z nas spełniał swoje obowiązki na różnych odpowiedzialnych stanowiskach przekazując swoją wiedzę i umiejętności młodszym pokoleniom, ale pomimo tego, że większość z nas nie jest już czynna zawodowo, to jednak możemy poszczycić się olbrzymim doświadczeniem nie tylko życiowym, ale także, a może przede wszystkim zawodowym”.

Następnie głos zabrał Prezes O/W Andrzej Hachoł który między innymi powiedział, „Koło Wasze ma długą i chlubną tradycję, osiągało i osiąga dobre efekty społeczne w nawiązywaniu więzów koleżeńskich SEP, z okazji tak godnego Jubileuszu Koła, składam gratulacje i życzę wszystkim Członkom satysfakcji z przynależności do naszego stowarzyszenia oraz pomyślności w działalności społecznej i w życiu osobistym”.

Spotkanie odbyło się miłej, życzliwej i koleżeńskiej atmosferze.

                                                                       Prezes Koła Nr 7

                                                                        Stanisław Jednoróg