Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 6 lutego 2023 r. odszedł od nas Kolega
Å›.p.Â
Paweł Żmuda
Â
Wieloletni Członek, Zasłużony Działacz,  Przewodniczący Komisji Pomocy Koleżeńskiej Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Żegnamy z wielkim smutkiem i żalem serdecznego Kolegę i Przyjaciela.
Serdeczne wyrazy współczucia Żonie i Rodzinie Zmarłego
składają
Prezes i Zarząd Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich,
Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy
Â
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 lutego 2023r.
o godz. 12,00 w Kościele pw. Św. Agnieszki – Maślice.


